•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • AED Prakses Defibrilatori

  Laipni lūdzam mūsu AED prakses defibrilatoru un AED trenētāju lapā! Šeit jūs atradīsit plašu prakses defibrilatoru klāstu, kas palīdzēs jums un citiem apgūt dzīvību glābšanas pasākumus sirds apstāšanās gadījumā. Ir svarīgi būt gataviem un zināt, kā lietot AED ārkārtas situācijās. Ar AED trenētāju jūs varat droši trenēties lietot defibrilatoru bez kaitējuma riska.

  Kas ir AED Prakses Defibrilators?

  AED, jeb automātiskais ārējais defibrilators, tiek lietots, lai palīdzētu personai, kurai ir bijusi sirds apstāšanās. AED prakses defibrilators, pazīstams arī kā AED trenētājs, ir mācību ierīce, kas izskatās līdzīga reālam AED, bet nesniedz elektrisko triecienu. To lieto mācībām un apmācībā CPR (kardiopulmonālā reanimācija) un AED lietošanā.

  Mūsu AED Trenētāju un AED Prakses Defibrilatoru Klāsts

  Pamata Modeļi

  Ideāli tiem, kas vēlas pamata izpratni par AED darbību. Pamata modeļiem parasti ir vienkārša funkcionalitāte un tie ir lietotājam draudzīgi.

  Uzlabotie Modeļi

  Pieredzējušiem lietotājiem, kas vēlas dziļāku izpratni un vēlas trenēties dažādos scenārijos. Uzlabotiem AED trenētājiem bieži vien ir vairāk iestatījumu un funkciju.

  AED Prakses Defibrilatori ar Pediatrijas Režīmu

  Daži AED trenētāji ir arī aprīkoti ar “pediatrijas režīmu”, lai simulētu AED lietošanu bērniem. Ļoti svarīgi tiem, kas strādā bērnu aprūpē vai vidē, kur atrodas bērni.

  Komplekti ar AED Trenētāju un Piederumiem

  Pilnīgai apmācības pieredzei mēs piedāvājam komplektus, kas ietver AED trenētāju kopā ar praktiskiem piederumiem, piemēram, elektrodiem, mācību manekeniem un pārnēsāšanas somām.

  Kāpēc Izvēlēties AED Prakses Defibrilatoru?

  Zināšanas par CPR un AED lietošanu var būt starpība starp dzīvību un nāvi. Ar AED prakses defibrilatoru jūs varat:

  • Trenēties lietot AED kontrolētā vidē
  • Uzlabot savu spēju ātri reaģēt ārkārtas situācijās
  • Justies pārliecinātāks par savām dzīvību glābšanas zināšanām

  Sazināties ar Mums

  Vai jums ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība, izvēloties piemērotu AED prakses defibrilatoru jūsu vajadzībām? Nedraudējieties sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Mēs esam priecīgi palīdzēt!

  Speriet soli uz dzīvību glābšanu –

  Izpētiet mūsu AED trenētāju un AED prakses defibrilatoru klāstu šodien.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska