•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • AED träningselektroder

  €59
  Pieejams
  Nav noliktavā
  .
  Nav noliktavā
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  AED apmācības elektrodi, kas ir saderīgi ar AED Trainer 1, 2 & 3 – Piemēroti visu veidu CPR manekeniem.

  Lietojiet mūsu elektrodus ar dažādiem apmācības manekeniem. Spēcīgā līme nodrošina, ka elektrodi paliek stingri pievienoti visas apmācības laikā.

  Laerdal elektrodi ir izstrādāti, lai ilgtu. Tie ir pārbaudīti, lai izturētu līdz 50 lietošanas reizēm, ja tie tiek pareizi uzglabāti to apvalkā starp lietošanas reizēm. Tas nodrošina, ka jūs iegūstat maksimālu atdevi no sava ieguldījuma.

  Pediatrijas versija: Mēs saprotam svarīgumu spēt apmācīt visās vecuma grupās. Tāpēc mēs piedāvājam arī pediatrijas versiju mūsu apmācības elektrodiem, kas ir ideāli piemēroti tiem, kas apmāca dzīvības glābšanā bērnus.

  LINK versija: Lai iegūtu vēl pilnīgāku apmācības pieredzi, izmēģiniet mūsu LINK versiju. Šie elektrodi var noteikt to izvietojumu uz Laerdal LINK manekeniem, pievienojot papildu dimensiju jūsu AED apmācības modulim.

  Mūsu AED apmācības elektrodi ir ideāli piemēroti lietošanai apmācības vidēs, kas prasa atkārtotu un rūpīgu apmācību. Tie ir perfekti piemēroti slimnīcām, glābšanas dienestiem, skolām un uzņēmumiem, kas vēlas sniegt saviem darbiniekiem vislabāko iespējamo sagatavošanu sirds apstāšanās situācijai.
  Preces kods:
  198-80550

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska