•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Lifepak apmācību defibrilatori

  Sirds apstāšanās var notikt negaidīti un jebkur. Katra sekunde ir svarīga, kad runa ir par dzīvību glābšanu, un zināšanas par to, kā lietot defibrilatoru, var būt atšķirība starp dzīvību un nāvi. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsit augstas kvalitātes Lifepak apmācību defibrilatorus, kas palīdzēs jums un citiem apgūt dzīvību glābšanas tehnikas.

  Lifepak trenētājs: mācieties reālām situācijām

  Lifepak trenētājs ir ideāls rīks, lai apgūtu, kā pareizi lietot defibrilatoru. Ar Lifepak trenētāju varat praktizēt reālus scenārijus un kļūt pārliecinātiem par iekārtas darbību pirms patiesas ārkārtas situācijas. Lifepak trenētājs simbolizē īsta defibrilatora funkcijas, ļaujot jums praktizēt elektrodu novietošanu, šoku piegādi un citus svarīgus CPR procesa soļus.

  Lifepak apmācību defibrilatori: praktizējieties ar kvalitatīvu aprīkojumu

  Ir svarīgi praktizēties ar iekārtu, kas atbilst īstajām ierīcēm, ar kurām jūs varētu saskarties ārkārtas situācijā. Lifepak apmācību defibrilatori ir veidoti, lai imitētu veselības aprūpes speciālistu un sabiedrības lietoto defibrilatoru sajūtu un funkcijas. Praktizējoties ar Lifepak apmācību defibrilatoru, jūs iegūstat nepieciešamo pārliecību un zināšanas, lai efektīvi izmantotu defibrilatoru.

  Lifepak: uzticams zīmols

  Runājot par defibrilatoriem, ir svarīgi paļauties uz kvalitāti un veiktspēju. Lifepak ir labi pazīstams zīmols, kam uzticas veselības aprūpes speciālisti visā pasaulē. Ar Lifepak apmācību defibrilatoru vai Lifepak trenētāju jūs zināt, ka mācaties ar uzticamu, precīzu un dzīvē atbilstošu aprīkojumu.

  Esi gatavs rīkoties

  Vai jūs esat veselības aprūpes speciālists, darba devējs, kas vēlas apmācīt savu personālu, vai individuāls, kas vēlas apgūt dzīvības glābšanas prasmes, Lifepak apmācību defibrilators ir lieliska izvēle. Izpētiet mūsu Lifepak trenētāju un Lifepak apmācību defibrilatoru klāstu un soliet soli uz to, lai sagatavotos glābt dzīvības, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska