•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Philips mācību defibrilatori

  Pie mums Jūs atradīsiet plašu klāstu Philips mācību defibrilatoru, kas palīdzēs Jums būt gataviem ārkārtas situācijās. Philips ir pazīstams ar savām inovatīvajām un uzticamajām medicīnas tehnoloģiju precēm, un to mācību defibrilatori nav izņēmums. Ar Philips HeartStart treniņa ierīci Jūs varat trenēties un sagatavoties ātri un efektīvi lietot defibrilatoru reālas dzīves ārkārtas situācijās.

  Philips HeartStart treniņa ierīce - Kvalitāte un Uzticamība

  Tiems, kas ir jauni sirds un plaušu atdzīvināšanā (CPR) vai vēlas uzlabot savas prasmes, Philips HeartStart treniņa ierīce ir ideāls rīks. Šie mācību defibrilatori ir īpaši izstrādāti, lai simulētu reālas dzīves scenārijus un palīdzētu lietotājiem saprast defibrilatora pareizas lietošanas pamatprincipus.

  Īpašības un priekšrocības:

  • Reālistiska simulācija: Philips HeartStart treniņa ierīce simulē dažādus sirds apstāšanās scenārijus, nodrošinot reālistisku apmācību.
  • Lietotājam draudzīga: Tās ir viegli lietojamas un ir skaidras instrukcijas, kas Jūs vadīs katrā procesa solī.
  • Elastīga: Philips mācību defibrilatori ir piemēroti gan individuālai, gan grupu apmācībai.

  Mūsu Philips mācību defibrilatoru klāsts

  Mēs piedāvājam dažādus Philips mācību defibrilatoru modeļus, lai apmierinātu dažādas vajadzības un preferences. Vai Jūs meklējat pamata modeli personīgai lietošanai vai sarežģītāku modeli profesionālai apmācībai, mums ir kaut kas Jums.

  Drošība un kvalitāte ar Philips

  Izvēloties Philips mācību defibrilatoru, Jūs izvēlaties augstas kvalitātes rīku, kas palīdz Jums sagatavoties dzīvību glābšanai. Tas ir ieguldījums drošībā un sagatavotībā, ko nedrīkst apakšnovērtēt.

  Iegādājieties savu Philips HeartStart treniņa ierīci šodien un spert soli pretim gatavībai glābt dzīvības ārkārtas situācijās. Jūs varat droši sazināties ar mums, ja Jums ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība pareizā modela izvēlē.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska