•  Sertificēts partneris
  •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
DefiSign Life ārējais automātiskais defibrilators DefiSign Life ārējais automātiskais defibrilators DefiSign Life ārējais automātiskais defibrilators DefiSign Life ārējais automātiskais defibrilators

DefiSign Life ārējais automātiskais defibrilators

€1 197ieskaitot PVN
Tips
Valoda
Pieejams
Nav noliktavā
.
Nav noliktavā
Preces atgādinājums

Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

Preces Apraksts:

DefiSign LIFE - Ārējais automātiskais defibrilators visām ārkārtas situācijām

Vai meklējat uzticamu ārējo automātisko defibrilatoru, ko var uzstādīt uz ilgu laiku bez nepieciešamības to uzturēt un apkopt? Ja tā, tad DefiSign Life ārējais automātiskais defibrilators ir piemērots tieši jums. Izmantojot šo ierīci, jūs varat glābt dzīvības, pat ja jums nav ne izglītības, ne pieredzes veselības aprūpē. Pateicoties izturīgajam dizainam un saprotamiem balss norādījumiem, tas ir ideāls ārējais automātiskais defibrilators sabiedriskām vietām, birojiem, tirdzniecības centriem un citām vietām.

Visa šī defibrilatora ideja ir tas, ka ikvienam būtu jāspēj lietot ierīci bez priekšzināšanām par veselības aprūpi. Kad ierīcei tiek pacelts vāks, tā ieslēdzas un tiek aktivizēta balss, kas sniedz instrukcijas lietotājam. Instrukcijas ir skaidras un apvienotas ar LED apgaismojumu, kas izceļ dažādus attēlus, norādot, par kuru defibrilatora daļu balss pašlaik runā. Soli pa solim lietotājs tiek instruēts, kā lietot defibrilatoru. Tas ir vienkārši un viegli saprotami.

Šis standartā piedāvātais defibrilators ir pusautomātiskais modelis, kas ir visizplatītākais defibrilatora tips. Ir pieejams arī pilnībā automātisks defibrilators, kuru varat izvēlēties sadaļā "tips" iepriekš. Pilnībā automātiskais defibrilators nodrošina šoku, lietotājam nepiespiežot šoka pogu.

Pusautomātiskā defibrilatora gadījumā lietotājam ir jānospiež šoka poga, kad defibrilators ir pabeidzis analīzi un secinājis, ka ir nepieciešams elektrošoks. Tomēr elektrošoku nav iespējams nosūtīt, ja defibrilators nav secinājis, ka tas ir nepieciešams. Pusautomātiskā varianta priekšrocība ir tā, ka jūs kā lietotājs varat atturēties no šoka došanas, piemēram, ja kāds pietuvojas un sāk pieskarties cilvēkam, kuram apstājusies sirdsdarbība (sliktākajā gadījumā šoks varētu tikt nodots personai, kas pieskaras pacientam).

 

Schiller Medical - ražotājs ar reputāciju 

Uzņēmums Schiller Medical, kas izstrādā un ražo DefiSign LIFE, ir cienījams uzņēmums un tirgus līderis daudzās dažādās jomās. Šis zīmols garantē labu kvalitāti un drošus produktus.

Defibrilatoru elektrodi vienmēr ir savienoti ar ierīci, tādējādi novēršot nepieciešamību tos pievienot, kas ir laikietilpīgs process. Elektrodus var piestiprināt tieši pacienta krūškurvja rajonā. To kalpošanas laiks ir 2,5 gadi.

Nav jāuztraucas par to, kad elektrodi ir jānomaina. Pats defibrilators ar mirgojošu gaismiņu uz ierīces norāda, kad ir pienācis laiks tos nomainīt. 

 

Defibrilators - ilgstošs miers

DefiSign Life  defibrilatoram ir ļoti konkurētspējīgs akumulators, kura kalpošanas laiks ir pilni 6 gadi. Tas ļauj ietaupīt naudu, vienlaikus samazinot vajadzību pēc tehniskās apkopes. Tas ir arī ļoti izturīgs pret putekļiem un ūdeni, tāpēc tā ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas novietot defibrilatoru ārpus telpām. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka defibrilatora novietošanai ārpus telpām ir nepieciešams īpašs skapis, kurā to uzglabāt. Šis skapis tiek pārdots atsevišķi. 

Defibrilatoram ir īpaši elektrodi lietošanai uz bērniem. Triecienu intensitāte tiem ir pielāgota bērna ķermeņa izmēram. Tas nozīmē, ka DefiSign LIFE ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas defibrilatoru, ko var ātri un viegli izmantot visos ārkārtas gadījumos un visiem iespējamiem pacientiem.

Šim defibrilatoram ir 10 gadu rūpnīcas garantija, kas liecina par šī produkta kvalitāti. Pēc uzstādīšanas tas ilgi kalpos, nodrošinot mierīgu prātu.

 

DefiSign LIFE ir pieejams vairākās valodās

Ja defibrilatoru paredzēts novietot vidē, kur ir cilvēki ar dažādu valodu zināšanām, DefiSign ir laba izvēle, jo papildus standarta valodai tas ir ierīkots ar vēl divām valodām.

Tas nozīmē, ka valodas barjeras netraucēs glābt dzīvības ar šo defibrilatoru.

Ar DefiSign LIFE - IKVIENS var palīdzēt glābt dzīvības. Valodu kombināciju izvēlieties augšpusē esošajā sadaļā "valoda". 

Komplektā ietilpst:

DefiSign defibrilators;

Elektrods pieaugušajiem, 3 gadu kalpošanas laiks;

Akumulators, 6 gadu kapacitāti;

AED uzlīme;

CPR komplekts.

 

DefiSign LIFE priekšrocības:

  • Elektrodu kalpošanas laiks ir 2,5 gadi;
  • Defibrilators pats informē, kad ir pienācis laiks veikt tehnisko apkopi;
  • Īpašs elektrods bērnu ārstēšanai;
  • 10 gadu rūpnīcas garantija;
  • Darbojas vairākās valodās (3 dažādas valodas);
  • Atveriet vāku, un uzreiz sākas instrukcijas;
  • Ideāli piemērots uzstādīšanai ārpus telpām un sabiedriskās vietās (ar apsildāmu skapi).Preces kods:
DS-1-LV

Defibrilatori
KPR Kursi
Abiem (25% atlaide)

Vārds:

E-pasts:

Telefona numurs:

Jautājums:

Mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā