•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Lifepak defibrilatori

  Lifepak defibrilatori ir moderni, uzticami un lietotājam draudzīgi ierīces, kas paredzētas dzīvības glābšanai sirds apstāšanās gadījumā. Lifepak sērija no Stryker, uzņēmuma, kas pazīstams ar savu apņemšanos uzlabot medicīnas aprīkojumu, ietver vairākus modeļus, kas atbilst gan profesionālo veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, gan parasto cilvēku vajadzībām. Apvienojot progresīvu tehnoloģiju un augstu kvalitāti, Lifepak defibrilatori palīdz glābt dzīvības kritiskās situācijās.

  Lietotājam Draudzīgs

  Lifepak defibrilatoriem ir skaidras instrukcijas un balss vadība, padarot tos vienkārši lietojamus pat cilvēkiem bez medicīniskas izglītības. Tas ir ļoti svarīgi, kad katrs sekundes sirds apstāšanās laikā ir svarīga.

  Progresīva Tehnoloģija

  Lifepak defibrilatori izmanto sarežģītus algoritmus, lai analizētu pacienta sirdsdarbību un noteiktu, vai nepieciešams elektriskais trieciens. Šī tehnoloģija optimizē veiksmīgas defibrilācijas iespējas.

  Pielāgojami Iestatījumi

  Profesionālajiem lietotājiem daži Lifepak modeļi piedāvā iespēju pielāgot enerģijas līmeņus un citus parametrus, ļaujot ārstēšanu pielāgot katram pacientam atsevišķi.

  Izturīgs un Pārnēsājams Dizains

  Lifepak defibrilatori ir izgatavoti, lai būtu izturīgi un spējīgi darboties pieprasītās vidēs. Tie arī ir kompakti un viegli, padarot tos viegli pieejamus un pārnēsājamus.

  Regulāras Pašpārbaudes

  Lai nodrošinātu, ka ierīce vienmēr ir gatava lietošanai, Lifepak defibrilatori veic automātiskas pašpārbaudes, kas pārbauda akumulatoru un citas kritiskas sastāvdaļas.

  Lietošanas Jomas

  Lifepak defibrilatori ir piemēroti lietošanai dažādās vidēs, tostarp slimnīcās, ātrajās palīdzībās, darba vietās, sabiedriskās vietās un mājās. To lietotājam draudzīgums padara tos pieejamus plašākai sabiedrībai, kamēr progresīvākie modeļi atbilst profesionālo veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju augstākajām prasībām.

  Piederumi un Atbalsts

  Lai optimizētu Lifepak defibrilatoru lietošanu, ir pieejama arī plaša piederumu klāsts, tostarp elektrodi, pārnēsājamie maciņi un rezerves akumulatori. Turklāt Stryker piedāvā visaptverošu klientu atbalstu un servisu, lai nodrošinātu, ka jūsu Lifepak defibrilators vienmēr ir labākajā stāvoklī un gatavs glābt dzīvības.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska