•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Philips defibrilatori

  Lielākā daļa cilvēku nekad nav bijuši situācijā, kad ir nepieciešams izmantot defibrilatoru. Kad brīdis pienāk, ir viegli sākt paniski. Mierīgs balss, kas soli pa solim vadās cauri procesam, nozīmē, ka jūs neesat viens. Ar Philips defibrilatoriem jums blakus ir eksperts.

  Kāpēc ir svarīgi spēt izmantot defibrilatoru?

  Ir būtiski, ka defibrilatori ir viegli pieejami pēkšņas sirds apstāšanās gadījumā, gatavi lietošanai un ir viegli lietojami, viegli un izturīgi.

  Philips HeartStart: Jūsu partneris ārkārtas situācijās

  Sirds un asinsvadu slimības ir viens no galvenajiem nāves cēloņiem pasaulē, veidojot gandrīz 17 miljonus nāves gadījumu gadā jeb 30% no visām pasaules nāvēm.

  Philips HeartStart defibrilatori palīdz jums cauri pēkšņas sirds apstāšanās ārstēšanas procesam. Philips HeartStart defibrilatori nodrošina praktisku vadību ar soli pa solim balss instrukcijām un vadlīnijām kardiopulmonālai reanimācijai (CPR). Philips HeartStart uztver, kurā solī jūs esat, un pielāgo balss instrukcijas jums kā lietotājam.

  Priekšrocības un kā darbojas Philips HeartStart defibrilators

  Iekļauj funkcijas, kas palīdz vadīt pēkšņas sirds apstāšanās ārstēšanu ar vienkāršu instalāciju, skaidrām balss instrukcijām un metronomu, kas nosaka tempu krūšu kompresijām.

  Gatavs izmantošanai tūlīt pēc izņemšanas no iepakojuma: HeartStart's Ready-Pack

  Nāk gandrīz gatavs lietošanai - ar Ready-Pack konfigurāciju, Philips HeartStart defibrilators tiek novietots pārnēsāšanas somā ar jau uzstādītām SMART elektrodēm un bateriju. Noņemiet cildi starp bateriju un defibrilatoru, un Philips ieslēdzas gaidīšanas režīmā un ir gatavs lietošanai.

  Gudra tehnoloģija: pielāgojas situācijai

  Vada jūs cauri sirds apstāšanās procesam ar vienkāršu, soli pa solim procesu, instrukcijas, kas pielāgotas jums, un gudriem sensoriem, kas palīdz sniegt dzīvību glābjošu triecienu.

  Piemērots visām vecuma grupām: no zīdaiņiem līdz pieaugušajiem

  To var izmantot zīdaiņiem un bērniem, kas sver mazāk par 25 kg vai ir jaunāki par 8 gadiem, kā arī pieaugušajiem un bērniem, kas sver vairāk par 25 kg vai ir vecāki par 8 gadiem. *Nepieciešama papildu bērnu elektrode vai bērnu atslēga.

  Kvalitāte un uzticamība: regulāri pašpārbaudes testi

  Veic automātiskus pašpārbaudes testus katru dienu, nedēļu un mēnesi, lai pārbaudītu elektrodes, bateriju un funkcionalitāti.

  Quick Shock: Dzīvību glābjošas darbības sekundēs

  Patentēta Quick Shock funkcija ļauj Philips HeartStart defibrilatoram parasti sniegt triecienu astoņu sekunžu laikā pēc CPR, kas ir ātrākais no visiem defibrilatoriem. Ārstēšanas laiks ir viens no svarīgākajiem faktoriem izdzīvošanai sirds apstāšanās gadījumā. Katru minūti, kas paiet, izdzīvošanas iespējas samazinās par 10%.

  FDA apstiprināts un ar CE marķējumu

  Vēl viena priekšrocība Philips HeartStart defibrilatoram ir tā, ka tas ir FDA apstiprināts un ar CE marķējumu. FDA apstiprinājums norāda, ka produkts atbilst ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes stingrajām prasībām, kamēr CE marķējums norāda, ka tas atbilst Eiropas drošības standartiem. Tas sniedz papildu apliecinājumu, ka varat uzticēties Philips HeartStart defibrilatora kvalitātei un uzticamībai kritiskos brīžos.

  Gatavs rīkoties, gatavs lietošanai

  Izstrādāts parastam cilvēkam ārkārtējā brīdī, Philips HeartStart ļauj ikvienam, ar maz vai bez ap mācības, ārstēt pēkšņu sirds apstāšanos, ātri un efektīvi sniedzot triecienu.

  Sāc ātri, ārstē ar pārliecību

  Ar pieejamību pareizai aprīkojumam un atbalstam, jūs varat palīdzēt glābt dzīvību. Philips HeartStart defibrilators vadīs jūs cauri procesam, kā ārstēt personu, kuru aizdomās par pēkšņas sirds apstāšanās cietēju. Philips HeartStart defibrilators sniedz praktiskus, reāla laika soli pa solim balss instrukcijas un CPR vadlīnijas.

  Vienkāršs kā 1-2-3: Lietotājam draudzīgas instrukcijas

  Philips ir aprīkojis HeartStart defibrilatoru ar integrētām SMART elektrodēm, kas sniedz atgriezenisko saiti defibrilatoram, lai tas varētu pielāgot savas balss instrukcijas jūsu darbībām un tempam. Sistēma nepāries uz nākamo soli, kamēr jūs neesat gatavs. Instrukcijas tiek atkārtotas un pārformulētas, ja nepieciešams, un ietver papildu instrukcijas, lai veicinātu sapratni.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska