•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Defibrilatoru piederumi - elektrodi, akumulatori un serviss

  Mums ir piederumi vairumam tirgū pieejamo defibrilatoru

  Elektrodi un baterijas nodrošina jūsu defibrilatora funkcionalitāti. Varat arī sazināties ar mums, ja jums ir nepieciešama palīdzība, lai veiktu izmaiņas. Biežākā defibrilatoru problēma ir tā, ka elektrodi laicīgi netiek nomainīti, kas nozīmē, ka uz elektroda esošais gēls var izžūt un elektrokardiostimulators nevar  analizēt sirds ritmu/dot dzīvību glābjošo šoku. Cita bieži sastopama kļūda ir tā, ka akumulators nav nomainīts laikus. Tāpat kā dūmu detektoram, arī defibrilatora darbībai ir nepieciešamas baterijas. Vairums modeļu norāda, kad tās ir jānomaina, taču, ja šo brīdi nokavēsiet, sliktākajā gadījumā var gadīties, ka defibrilators nedarbosies. Pat ja to varētu izmantot ar zemu baterijas līmeni, darbības laiks būs ievērojami īsāks nekā ar jaunu. Ja kaut kas cits, izņemot vecos elektrodus un baterijas, noietu greizi, defibrilatoram tas arī būtu jānorāda.

  CPR komplekts defibrilatoriem

  Papildus elektrodiem un akumulatoram, defibrilatorā jābūt pieejamam arī CPR komplektam. CPR komplektā var būt šķēres, lai ātri pārgrieztu apģērbu, jo elektrodi jānovieto tieši uz cilvēka ādas. Skuveklis, jo var gadīties, ka elektrodi nesaskaras pietiekami ar ādu, ja cilvēkam ir liels apmatojums, elpošanas ceļu aizsarglīdzekļi, un cimdi, kas pasargās jūs no jebkādiem šķidrumiem utt. Ir nepieciešama drāna, lai nosusinātu krūšu daļu, kas ir svarīgi, lai impulss tiktu vadīts caur sirdi, nevis virspusēji caur šķidrumu uz krūtīm (sirdsdarbības apstāšanās laikā parasti cilvēkam ir auksti sviedri, tas var būt arī slīkšanas negadījums, kas izraisījis sirdsdarbības apstāšanos). 

  Lai defibrilatoru varētu ātri atrast, ir svarīgi, lai tas būtu skaidri marķēts un lietotājam redzams. Mēs iesakām defibrilatoram ierīkot fiksētu vietu uz sienas vai skapī. Virs durvīm nepieciešama defibrilatora zīme un uzlīme, kas norāda, ka telpā ir defibrilators.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska