•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Defibrilatora akumulatori

  Defibrilatora akumulatori parasti kalpo vairākus gadus pēc to ievietošanas ierīcē. To kalpošanas laiku ietekmē, piemēram, cik bieži defibrilatori tiek izmantots un temperatūra, kurā tas tiek glabāts.

  Kad ir pienācis laiks nomainīt akumulatoru, lielākā daļa defibrilatoru to norāda ar skaņu vai simbolu. Piemēram, tā var būt balss, kas saka "nomainiet akumulatoru" vai simbols, kas parāda izlādētu akumulatoru. Defibrilatoru akumulatori parasti ir vienreiz lietojami, tādēļ tos nevar uzlādēt. Tas ir nodrošināts, lai garantētu akumulatora pietiekamu kalpošanas laiku.

   Baterijas ilgstasti ilgst vairākus gadus, kad tās ir uzstādītas defibrilatorā, to darbības ilgumu ietekmē, piemēram, defibrilatora izmantošana un temperatūra, kurā to uzglabā.

   Kad ir pienācis laiks mainīt bateriju, vairums defibrilatoru to norāda ar skaņu vai simbolu. Piemēram, tas var būt balss, kas saka "nomainiet bateriju" vai simbols, kas parāda izlādētu bateriju. Parasti defibrilatoru baterijas ir vienreiz lietojamas, tāpēc tās nevar uzlādēt atkārtoti. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu bateriju pietiekamu ilgmūžību.

   FAQ

   SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska