•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Defibrilatora soma

  Lielākā daļa defibrilatoru tiek piegādāti ar somu, bet ne visi. Tad var būt labi padomāt par papildinājumu ar somu, kas izgatavota tieši jūsu defibrilatoram. Pat ja defibrilatoram ir iebūvēta rokturis vai līdzīgs, soma var atvieglot vairākas situācijas. Tas var būt gadījums, kad vēlaties glabāt papildu materiālus, piemēram, papildu elektrodu, papildu bateriju un pirmās palīdzības komplektu kopā ar defibrilatoru. Tas var būt gadījums, ja defibrilatoru nepieciešams pārvadāt, un tad soma var aizsargāt pret sitieniem, mitrumu un putekļiem.

  Mūsdienās ir arī somas ar siltumu, kas uztur defibrilatoru pietiekami siltu, lai tas darbotos ārpus telpām. Ja jūs pārvadājat defibrilatoru automašīnā vai ārpus telpām, siltumsoma var būt pilnīgi nepieciešama, jo elektrodi un baterijas var nedarboties zem nulles.

  Ja defibrilatoru jāpārvadā garākā attālumā, tad arī mugursoma var būt alternatīva, jo to ir vieglāk nest un tajā var ietilpināt vairāk materiālu nekā somā. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet mugursomas defibrilatoriem divos dažādos izmēros; mazāku kompaktu somu un lielāku ar vietu lielākajai daļai pirmās palīdzības materiālu. Kā jau minēts, ar defibrilatoru bieži nāk klāt soma. Tai somai, kas ietilpst komplektā, parasti ir labi glabāt un pārvadāt defibrilatoru. Arī somā bieži var glabāt papildu materiālu, piemēram, elpošanas atjaunošanas komplektu. Domājams, ka jūs varētu ātri paņemt somu un skriet uz sirds apstāšanos bez kavēšanās, kā arī paņemt līdzi visu svarīgo papildu materiālu.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska