•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Värmeväska hjärtstartare Värmeväska hjärtstartare

  Sirds defibrilatora siltuma soma

  €883ieskaitot PVN
  Darbības
  Pieejams
  Nav noliktavā
  .
  Nav noliktavā
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  Safepaq lepojas, prezentējot mūsu jaunāko inovāciju - Safepaq Sirds Defibrilatora Siltuma Somu! Funkcionāls un uzticams risinājums sirds defibrilatora aizsardzībai un uzglabāšanai ekstrēmos laika apstākļos. Mūsu soma nodrošina, ka jūsu sirds defibrilators vienmēr ir gatavs lietošanai, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

  Galvenie punkti:

  Uzticams siltuma sistēma: Safepaq siltuma soma ir aprīkota ar progresīvu siltuma sistēmu, kas uztur sirds defibrilatoru optimālā temperatūrā, pat aukstā un mitrā klimatā. Tas pagarina sirds defibrilatora kalpošanas laiku un nodrošina pareizu darbību, kad tas ir nepieciešams.

  Izturīga un ūdensizturīga konstrukcija: Soma izgatavota no izturīgiem un ūdensizturīgiem materiāliem, kas aizsargā sirds defibrilatoru no triecieniem, putekļiem un mitruma. Tas ir galējs aizsargs jūsu dzīvību glābšanas iekārtai.

  Viegli pārnēsāt un uzglabāt: Safepaq siltuma soma ir izstrādāta, ņemot vērā ērtību un lietošanas ērtību. Soma ir aprīkota ar rokturi un ir pietiekami kompakta, lai to viegli varētu uzglabāt automašīnā, birojā vai mājās.

  Universāla savietojamība: Mūsu soma ir izstrādāta, lai atbilstu lielākajai daļai tirgū pieejamo sirds defibrilatoru modeļiem. Iebūvētā regulējamā starpsieniņu sistēma ļauj jums viegli pielāgot somu jūsu konkrētajam sirds defibrilatoram.

  Darbojas ar akumulatoru un ir enerģijas taupīgs: Safepaq siltuma soma darbojas ar akumulatoriem, kas ļauj jums izmantot somu neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties. Energoefektīva siltuma sistēma nodrošina ilgstošu akumulatora darbību un sniedz drošības sajūtu, kad esat ceļā.

  Siltuma somā ir iebūvēts sildīšanas panelis, kas uztur 10-15 grādu temperatūru somā un darbojas ar 12 V vai 230 V jaudu. Komplektā iekļautais rezerves akumulators nodrošina 10 stundu darbības laiku ar pilnu uzlādi.

  Izvēlieties starp standarta variantu un variantu ar divām papildu baterijām, kas nodrošina līdz pat 30 stundu darbības laiku.

  Secinājums: Safepaq Sirds Defibrilatora Siltuma Soma ir ideāls risinājums sirds defibrilatora aizsardzībai un uzglabāšanai jebkuros laika apstākļos. Ar tās progresīvo siltuma sistēmu, izturīgu konstrukciju un lietotājam draudzīgu dizainu, jūs varat būt drošs, ka jūsu sirds defibrilators vienmēr būs labākajā stāvoklī, kad jums tas būs nepieciešams. Ieguldiet drošībā un uzticamībā šodien ar Safepaq Siltuma Somu!
  Preces kods:
  9023066

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska