•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Allegramask MED AllegraMask MED AllegraMask MED AllegraMask MED AllegraMask MED AllegraMask MED

  AllegraMask MED

  €35
  Pieejams
  Nav pieejams
  .
  Nav pieejams
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  Labākais veids, kā pasargāt sevi no gaisā esošajiem vīrusiem, neslēpjot seju. "AllegraMask" ir caurspīdīgs vizieris lietošanai medicīniskos vai personīgos nolūkos, kas ražots Vācijā. Šis produkts atbilst visām ES prasībām attiecībā uz medicīniskā aprīkojuma kvalitāti un drošību (ISO 13485).                       

  Vizieris ir laba alternatīva maskai. Izmantojot vizieri, jums nav nepieciešams nekas tāds, kas ir tiešā saskarē ar muti, tādējādi tiek atvieglota gan elpošana, gan komunikācija. Jūs pasargājat gan degunu, gan muti no pilienveida infekcijām, vienlaikus palīdzot aizsargāt arī citus.

   

  Priekšrocības

  • Stilīgs dizains    

  • Caurspīdīga un nesaskrāpējama plastmasa    

  • Runājiet un elpojiet brīvi    

  • 100% pārstrādājama      

  • Viegli tīrāms    

  • Ērti valkājams

  • Atbilst ES’ augstajiem standartiem

  • Aizsargā pret infekcijas izraisītājiem 

   

  Moderns dizains

  Daudzi tirgū pieejamie vizieri ir lieli un neērti. "AllegraMask" vizierim ir minimālistisks un diskrēts dizains, kas nozīmē, ka to var valkāt pilsētā, darbā, dodoties iepirkties vai dodoties ciemos pie ģimenes un draugiem.

  Šī produkta pamatā esošā tehnoloģija ir patentēta. Stiprinājumus, kas notur vizieri, var viegli noņemt un aizstāt ar citu krāsu. Tādā veidā jūs varat mainīt viziera izskatu un iegūt vēlamo krāsu jebkuram gadījumam. 

   

  Izgatavots no caurspīdīga termoplasta

  Caurspīdīgais termoplasts, saukts arī par polikarbonātu, ir nepārspējams materiāls, ja vēlaties nodrošināt pārredzamību un augstu izturību. Materiāls tiek bieži pielietots skatlogiem un lidmašīnās. "AllegraMask" virsma tiek apstrādāta, lai novērstu aizmiglošanos.

  Vizieris ir ilgi kalpojošs, pateicoties termoplasta apstrādei pret skrāpējumiem. Jūs iegūsiet tikko redzamu vizieri, kas ļaus brīvi komunicēt ar apkārtējiem cilvēkiem.

  Cilvēka komunikācija lielā mērā balstās uz sejas izteiksmēm, un, izmantojot minimālisma dizaina vizieri, komunikācija kļūs dabiskāka. 

   

  Viegla tīrīšana

  "AllegraMask" vizieris ir ārkārtīgi viegli tīrāms. Plastmasa var izturēt karstu ūdeni un ziepes. Nomazgājiet to zem tekoša ūdens un noslaukiet ar dvieli vai salveti. Pēc tam vizieris ir atkal gatavs tā lietošanai. Tāpēc tā ir ļoti ilgtspējīga un tādējādi videi draudzīga aizsardzība.

   

  Aizsargājiet vidi un izvēlieties ilgtspējīgu produktu

  Viziera izmantošana nozīmē rūpes par apkārtējo vidi. "AllegraMask" ir 100% pārstrādājams, to var atkārtoti izmantot ilgu laiku. Vizieri nevar saskrāpēt, un tas nekļūs nederīgs arī pēc ilgāka lietošanas laika. To var viegli notīrīt un izmantot atkārtoti. 

  Šis produkts ir ugunsdrošs un nesatur toksiskas vielas. 

   

  Praktisks un ērts

  Šis vizieris sver tikai 53 g un ir ļoti ērti piestiprināms ap galvu ar regulējamiem stiprinājumiem. Deguna skava palīdz noturēt vizieri savā vietā pat tad, kad esat aktīvs un kustaties. Tā kā stiprinājumus nav nepieciešams aizkabināt aiz ausīm, jūs zem viziera varat pilnīgi netraucēti valkāt brilles.

   

  Cienījams ražotājs

  "AllegraMask" vizieri tiek ražoti Vācijā, uzņēmumā "FAIST". "FAIST" ir starptautisks medicīnas aprīkojuma uzņēmums ar ražošanas iekārtām un birojiem Eiropā, ASV un Āzijā  SvenskaSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska