•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Örontermometer Örontermometer

  Ausu termometrs

  €36ieskaitot PVN
  Pieejams
  Nav pieejams
  .
  Nav pieejams
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  Bezkontakta drudža termometrs ir izstrādāts gan medicīniskai, gan personīgai lietošanai. Mērījumu veic, vai nu vēršot ierīci pret cilvēka pieri vai ausi.

  Šim modernajam Yonker termometram ir liels un skaidrs displejs, kurā jūs redzēsiet ķermeņa temperatūru, un atšķirīgās krāsas norāda, vai personai ir vai nav drudzis.

  No infekcijas kontroles viedokļa šāda veida termometrs ir ļoti lietderīgs. Mērot pie pieres, cilvēkam, kurš mēra, nav nepieciešams pieskarties otram ar rokām. Jūs varat arī viegli veikt mērījumus pats, bez jebkādas palīdzības, ja to nevēlaties.

  Tomēr, veicot mērījumus ausī, pirms mērīšanas auss ir maigi jāpakustina uz priekšu un atpakaļ. Tas nepieciešams, lai infrasarkanā gaisma nonāktu pietiekami tālu ausī.

  *Bērniem līdz viena gada vecumam auss jāpakustina tikai atpakaļ

   

  Iegūstiet rezultātu tikai vienā sekundē!

  Šis Yonker infrasarkanais termometrs ir ne tikai ērti lietojams, bet arī ārkārtīgi ātrs. Vienkārši nospiediet pogu, lai sāktu mērīšanu. Signālu var dzirdēt jau pēc vienas sekundes, kas norāda, ka mērījums ir veikts. Rezultātu var redzēt tieši displejā.

   

  Viegli izmantot

  Ierīce tiek aktivizēta, nospiežot ieslēgšanas ("on") pogu. Lai sāktu mērīšanu, jāizmanto tā pati poga. Tas ir tik viegli manevrējams, ka to var izmantot ikviens, pat nelasot instrukciju.

   

  Trauksme drudža gadījumā

  Visbeidzot, jums nav jāuztraucas, ja norādītā temperatūra nozīmē, ka jums ir drudzis. Yonker termometrs skaidri attēlo trīs dažādas krāsas, un tām visām ir atšķirīga nozīme, normāla temperatūra, vidēji paaugstināta ķermeņa temperatūra vai drudzis. Drudža gadījumā ierīce izdara trīs skaidrus pīkstienus.

   

  Viedās atmiņas funkcija

  Ierīcei ir viedās atmiņas funkcija, un tā saglabā jūsu 12 pēdējos veiktos mērījumus. Izmantojot šo funkciju, jūs varat skaidri redzēt, kā attīstās drudzis un kad temperatūra ir normāla.

   

  Duālie indikatori

  Ierīcei ir noņemams vāciņš, kas paredzēts temperatūras mērīšanai, ierīci vēršot pret pieri. Ja vāciņš atrodas uz ierīces, ir zināms, ka mērīšana notiks, vēršot ierīci pret pieri. Noņemot vāciņu, displejā būs redzams, ka tagad mērīšana tiks veikta ausī.

  Šī ierīce darbojas ar 2 AAA baterijām (nav iekļautas komplektā). Ja termometrs netiek izmantots vismaz 60 sekundes, tas automātiski izslēdzas, lai taupītu baterijas no izlādēšanās
  Preces kods:
  YK-IRT1

  SvenskaSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska