•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Febertermometer Febertermometer Febertermometer Febertermometer Febertermometer Febertermometer Febertermometer

  Drudža termometrs

  klienta vērtējumi:
  €49ieskaitot PVN
  Pieejams
  Nav pieejams
  .
  Nav pieejams
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  Tagad klāt ir mūsu jaunais drudža termometrs, kas nozīmē to, ka, izmantojot infrasarkano staru tehnoloģiju, lietotājam nav jāpieskaras personai, kurai jāmēra temperatūra. Lieliski piemērots vīrusu laikā, lai izvairītos no infekcijas. Drudža termometrs ir ieteicams ģimenēm un skolām, jo to var izmantot arī bērniem, arī veselības aprūpe ir piemērota mērķa grupa, jo drudža termometrs ir bezkontakta. Drudža termometru izmanto, lai mērītu pieres temperatūru.

  Drudža termometram ir divas baterijas. Lai ievietotu baterijas, nospiediet bateriju vāciņu un ievietojiet baterijas. Drudža termometrs veiks pašpārbaudi, lai pārbaudītu funkcionalitāti.

  Lai izmērītu temperatūru, novietojiet drudža termometru starp uzacīm, 0-5 cm attālumā no pieres. Neaiztieciet ādu ar termometru. Pēc tam nospiediet sākuma ("start") pogu. Pēc aptuveni 1 sekundes rezultāts tiks uzrādīts LED displejā, termometrs arī vibrēs un pīkstēs. Skaņu var izslēgt.

  Ja attālums starp termometru un cilvēku ir pārāk liels, displejā parādīsies simbols ar skaitļiem 0-5. Kad attālums samazinās līdz pareizajam, mērījums tiks veikts automātiski  Atsauksmes
  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska