•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • LifeVac Home Kit

  €119
  Pieejams
  Nav pieejams
  .
  Nav pieejams
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  LifeVac Home komplekts ir lielisks risinājums tiem, kuri vēlas glabāt LifeVac mājās. LifeVac ir ieguldījums, kas ir vērts naudu, un tas var glābt gan bērnu, gan pieaugušo dzīvību, kuriem ir kaklā iesprūdis priekšmets. Lai izmantotu šo manuālo produktu, nav nepieciešama apmācība vai iepriekšējas zināšanas, un testi liecina, ka tā lietošana ārkārtas situācijās ir ļoti efektīva.

   

  LifeVac Home komplekts ar trim maskām

  Šajā mājas lietošanai paredzētajā komplektā ir gan jūsu LifeVac, gan trīs maskas. Trīs maskas ir dažāda lieluma: maska pieaugušajiem, maska bērniem, kas sver vairāk par 10 kg, un treniņmaska. Izmantojot pareizā lieluma masku, tiek radīts vakuums, kas nepieciešams LifeVac patentētās tehnoloģijas darbībai. Tāpēc ir svarīgi nepielietot pieaugušo masku bērniem un otrādi. Šo LifeVac nevajadzētu lietot bērniem, kuri sver mazāk par 10 kg.

  Komplektā ir arī vienkāršas instrukcijas par ierīces darbību. To lieto manuāli, un viss, kas nepieciešams, ir viens spiediens.

   

  Mācieties, kā LifeVac darbojas

  LifeVac ierīci var lietot atkal un atkal un to nav nepieciešams nomainīt. Tomēr to var noslaucīt ārēji, lai saglabātu higiēnu. Ja maska ir izmantota, to tomēr vajadzētu nomainīt higiēnas nolūkos. Papildu maskas var iegādāties, un ir labi tās nomainīt ik pēc diviem vai trim gadiem, lai tās neizžūst un neklūst nelietojamas.

  Ar treniņmašīnu jūs varat viegli apgūt, kā darbojas jūsu LifeVac. Tehnika ir vienkārša, nav invazīva un nav kaitīga cilvēkam ar bloķētiem elpceļiem. Turklāt tā ir pilnīgi droša lietošanai. Ierīci var izmantot bez iepriekšējām zināšanām, taču treniņš var padarīt dzīvībai bīstamu situāciju mazāk biedējošu, jo jūs esat labāk sagatavoti lietošanai.  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska