•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Första hjälpen väska Första hjälpen väska Första hjälpen väska Första hjälpen väska Första hjälpen väska Första hjälpen väska

  Pirmās palīdzības soma

  klienta vērtējumi:
  €28
  Pieejams
  Nav noliktavā
  .
  Nav noliktavā
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  Pirmās palīdzības soma ir ārkārtas situācijas soma, kurā ir vissvarīgākie priekšmeti, kuriem vajadzētu būt pieejamiem negadījumā. Mūsu somas saturu ir izstrādājuši ātrās palīdzības darbinieki, ņemot vērā ārkārtas situācijas. Jums vienmēr vajadzētu būt iespējai somu nēsāt sev līdzi, nevis, piemēram, kastēs, kas aizņem vairāk vietas.

  Pirmās palīdzības soma ir maza un viegli pārvaldāma, tomēr tajā ir daudz svarīgu produktu. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr varat to nēsāt sev līdzi un būt labi sagatavots negadījuma gadījumā. Somā atradīsiet dažāda lieluma plāksterus, mitrās salvetes, pārsējus, šķēres un citus priekšmetus, kas nepieciešami akūtas situācijas risināšanai. Somas saturā iekļauts:

  Plāksteris 18x72 mm. 8 x Plāksteri 25x72 mm. 6 x Plāksteri 60x70 mm. 1 x Antiseptiskas mitrās salvetes

  9 x Sterils šķidrums brūču tīrīšanai / sausā komprese mazākām brūcēm 4 x Pārsējs vidēja lieluma brūcēm

  1 x Pārsējs lielām brūcēm

  1 x Elpināšanas maska

  1 x Cimdi

  2 x Šķēres 1 x Mitella siksna 1 x BurnGel 4g

  2 x Drošības adatas 12 x Alumīnija glābšanas segas

  1 x Dzesēšanas iepakojums

  1 x Acu mazgāšanas līdzeklis10ml

  2 x Tērauda pincetes

  1 x Fruktoze insulīna šoka gadījumā

  1 x Medicīniskās identifikācijas etiķete

  1x Atstarotājs ar velcro siksnu

  1 x Cinka lente 1.25 cm x 5 m. Praktiska telpa Somas ārpuse ir izgatavota no izturīgiem materiāliem, kas iztur mitrumu, putekļus un triecienus. Somai ir aizsargvietas, kurās tiek glabāti aprakstoši instrukcijas teksti. Tekstā lietotājam tiek norādīts atbilstošais materiāls un paskaidrots, kā lietot šo produktu. Soma ir aprīkota ar rokturi, tāpēc to ir ērti pārnēsāt. Regulāri pārbaudiet saturu - atkārtoti ielieciet visu, kas trūkst, un nomainiet produktus, kuriem beidzies derīguma termiņš. Tādā veidā jūs vienmēr būsiet labi sagatavots jebkurai avārijas situācijai.

  Kad notiek negadījums Mūsu somas ir sarkanā krāsā, tādēļ tās ir viegli atpazīt pat stresa situācijās. Pateicoties pārvaldāmajam dizainam, somu var viegli uzglabāt automašīnā, vasarnīcā, birojā vai sporta zālē. Izmantojot pirmās palīdzības somu, jūs varat ātri tikt galā ar mazām brūcēm un pārvaldīt ārkārtas situācijas, līdz tiek saņemta palīdzība. Piemēram, jūs varat novērst šoka stāvokli, lēnu asiņošanu, apdegumus un palīdzēt ceļu satiksmes negadījumos. Dzīvībai bīstama negadījuma situācijā vienmēr jāizsauc ātrā palīdzība.
  Preces kods:
  20.990

  Vidējais vērtējums 4.5/5 balstoties uz 2 atsauksmēm.