•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Pulsa oksimetrs M70

  klienta vērtējumi:
  €39
  Pieejams
  Nav pieejams
  .
  Nav pieejams
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  Izmēriet sirdsdarbības ātrumu ar pulsa oksimetru M70 Fingertip Pulse Oximeter

  Pulsa oksimetrs M70 Fingertip Pulse Oximeter ļauj jums viegli izsekot sirdsdarbības ātrumam un skābekļa līmenim asinīs neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas. Ierīce dažu mirkļu laikā sniedz jums uzticamu informāciju, un tāpēc tā ir patiešām laba izvēle. Produkts var izmērīt jūsu sirdsdarbības ātrumu un sniegt informāciju par asins skābekļa saturāciju (SP02).

  Tas ir viegls un kompakts, ar lielu displeju, tādēļ jūs to varat vienmēr turēt savā somā. Tas ir arī ļoti vienkārši lietojams, un tam ir ilgs baterijas darbības laiks. Ierīci var izmantot sportisti, kā arī ikviens cilvēks privātai lietošanai, un tā katru reizi nodrošina precīzu mērījumu. 

   

  Par pulsa oksimetru M70 Fingertip Pulse Oximeter

  M70 Fingertip Pulsoximeter ir ērti lietojams, pateicoties lielajam displejam, rezultātu ir viegli nolasīt. Ierīce var izmērīt pulsu no 25 līdz 250 sitieniem minūtē ar intervālu 1 sitiens minūtē. Tāpat tas var izmērīt asins skābekļa saturāciju starp 0-100% ar 1% intervālu.

  Ierīces izmantošanai ir nepieciešamas tikai divas AAA baterijas. Pateicoties dzeltenās krāsas dizainam, pulsa oksimetru būs vieglāk atrast, un lielā poga padara to lietotājam draudzīgu.

  Oksimetra lielais krāsu displejs ļauj ērti nolasīt mērījumu rezultātus. Tāpat tas arī parāda bateriju līmeni, kā arī pulsa intensitāti.

   

  Kā lietot pulsa oksimetru M70 Fingertip Pulse Oximeter

  Pulsa oksimetru var izmantot ikviens, jo tas ir lietotājam draudzīgs. Tā ir maza ierīce, kuru varat uzvilkt uz jebkura pirksta, lai izmērītu sirdsdarbības ātrumu un skābekļa līmeni asinīs.

  Lai ierīci iedarbinātu, vispirms ievietojiet tajā divas AAA baterijas. Pēc tam uzlieciet bateriju vāciņu. Uzmanīgi atveriet pulsa oksimetru un piestipriniet to pie pirksta, tā, lai jūsu nags būtu vērsts vienā virzienā ar displeju. Tad nospiediet pogu, lai sāktu mērīšanu. Turiet pirkstu nekustīgu, līdz mērīšana ir pabeigta. Tad jūs varēsit redzēt savu sirdsdarbības ātrumu un skābekļa līmeni.

   

  Piemērots ikvienam

  Pulsa oksimetrs M70 Fingertip Pulse Oximeter ir ideāla ierīce tiem, kuri vēlas vienkārši un droši mājas apstākļos izmērīt savu sirdsdarbības ātrumu. Tam nav nepieciešams sarežģīts aprīkojums. Tāpat arī tas strādā bez adatu duršanas pirkstā. Tā vietā tas ir aprīkots ar silikona plāksni, kas mērīšanas laikā ieskauj jūsu pirkstu. 

  Tiem, kas cieš no zema skābekļa līmeņa asinīs vai pazemināta sirdsdarbības ātruma, pulsa oksimetrs mājās būs ļoti noderīgs. Tādā veidā ikviens mājas apstākļos var kontrolēt savas sirdsdarbības ātrumu. Tas nodrošina precīzus mērījumus un to var izmantot vairākas reizes dienā.

  Pulsa oksimetrs M70 fingertip Pulse Oximeter var būt īpaši piemērots tad, ja jūs vai jūsu tuvākie cieš no tādām slimībām kā sirds mazspēja, astma vai miega apnoja. Turklāt tas ir lieliski piemērots, lai mērītu sirdsdarbības ātrumu sporta veidos, kas tiek veikti augstumā, piemēram, kāpšana vai slēpošana, kur ķermeni var ietekmēt lielāks augstums un plānāks gaiss.
  Preces kods:
  6932562393228

  Dokumenti:
  attachment M70 english user manual
  Atsauksmes
  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska