•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatne?

  Sīkdatne ir neliels datu fails, kuru mēs glabājam jūsu datorā, lai varētu sekot līdzi tam, kas notiek jūsu apmeklējuma laikā, un lai varētu atpazīt jūsu datoru. Sīkdatne nav programma, un tajā nav vīrusu.

   

  Sīkdatņu lietošana

  Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai interneta vietne darbotos. Sīkdatnes mums palīdz iegūt pārskatu par jūsu vietnes apmeklējumu. Tas ļauj mums pastāvīgi optimizēt un pielāgot vietni jūsu vajadzībām un interesēm. Sīkdatnes atceras, piemēram, to, ko esat ievietojis iepirkumu grozā, to, vai esat iepriekš apmeklējis lapu, vai esat iegājis sistēmā, kā arī valodas un valūtas izvēli. Sīkdatnes mums arī palīdz noteikt vietņu trafiku, lai mēs zinātu, cik cilvēku apmeklē mūsu vietni, un citu būtisku statistiku. Mēs izmantojam arī mērķtiecīgas reklāmas sīkdatnes, tāpēc mēs varam parādīt reklāmas, kuras mēs uzskatām par visatbilstošākajām, un pārvaldīt, cik bieži tiek rādīta viena un tā pati reklāma. 

   

  Kādas sīkdatnes tiek izmantotas interneta vietnē?

  Darbības un optimizācijas sīkdatnes

  Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tīmekļa vietnes darbībai. Tās var ietvert, piemēram, vietnes apmeklētāju skaita uzskaiti vai citu analīzei izmantojamu informāciju. Šīs sīkdatnes ierobežotā mērā var apkopot datus, ko var attiecināt uz atsevišķu lietotāju.

  Mārketings - Google Analytics

  Šīs sīkdatnes tiek izmantotas vietnes kodēšanas atjaunināšanai, un tās ir paredzētas trafika analīzei un mārketinga optimizēšanai. Tās tiek izmantotas anonīmai izsekošanai interneta vietnē un profilu veidošanai, kas parāda, kādus meklējumus ir veicis katrs lietotājs un kuras lapas cilvēki ir apmeklējuši. Šīs sīkdatnes var glabāt datus, kas identificē lietotāju vai satur īpašu informāciju par lietotāju. 

  Sesijas sīkdatnes

  Sesijas sīkdatnes nosaka interneta vietne, un tās tiek izmantotas, lai jūs atpazītu, kad izmantojot interneta lapu, un atcerētos, piemēram, ja esat ielogojies sistēmā. Sesijas sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas, aizverot pārlūku. 

  Pastāvīgās sīkdatnes

  Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā un paliek tur. Pastāvīgās sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu apmeklētāju, kurš atkārtoti apmeklē interneta vietni, un tās var izmantot arī kā statistikas programmas pamatu. 

   

  Sīkdatņu noraidīšana

  Jūs vienmēr varat noraidīt sīkdatnes datorā, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Iestatījumu atrašanas vieta ir atkarīga no tā, kuru pārlūku izmantojat. Tomēr jums jāzina, ka, to darot, ir daudz funkciju un pakalpojumu, kurus jūs nevarēsit izmantot, jo tiem ir nepieciešams, lai vietne atcerētos jūsu veiktās izvēles.

   

  Sīkdatņu dzēšana

  Sīkdatnes, kuras iepriekš esat akceptējis, vēlāk var viegli izdzēst. Ja jūs izmantojat datoru ar modernāku pārlūku, sīkfailus varat izdzēst, izmantojot īsinājumtaustiņus: CTRL + SHIFT + Delete

  Ja saīsnes taustiņi nedarbojas un/vai jūs izmantojat MAC, vispirms vajadzētu uzzināt, kuru pārlūku izmantojat, un pēc tam noklikšķiniet uz atbilstošās saites: 

  • Internet Explorer

  • Mozilla Firefox

  • Google Chrome

  • Opera

  • Safari

  • Flash sīkdatnes (attiecas uz visiem pārlūkiem)

  • iPhone, iPad un citi Apple produkti

  • Telefoni ar Android operētājsistēmu 

   

  Par interneta vietni

  Šī vietne ievēro W3C noteiktās vadlīnijas un standartus. Satura strukturēšanai tiek izmantots HTML 5, bet dizainam - CSS. Mēs izmantojam JavaScript vairākām atšķirīgām funkcijām, kas atvieglo mūsu interneta vietnes izmantošanu. Ne visas pārlūka versijas atbalsta visas funkcijas, tāpēc iesakām izmantot atjauninātu versiju vienam no šiem pārlūkiem:

  - Google Chrome

  - Firefox

  - Internet Explorer

  - Safari

  Sirdspalidziba.lv ir reaģējošs tīmekļa lapas dizains, tāpēc tas labi darbojas visu veidu ierīcēs. 

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska