•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Pirmās palīdzības komplekti un produkti

  Augstas kvalitātes pirmās palīdzības produktu nozīme

  Pirmās palīdzības produkti ir paredzēti, lai palīdzētu lietotājam ātri un droši apkopt dažādus ievainojumus un ārstēt slimības. Tāpēc kvalitātei ir ārkārtīgi liela nozīme. Produktam jāatbilst augstiem kvalitātes standartiem, lai to būtu droši izmantot dzīvībai bīstamā situācijā. 

  Pirmā palīdzība ir primāro darbību kopums pirms papildu palīdzības saņemšanas (Zideman DA, Singletary EM, De Buck ED u. c. Pirmās palīdzības nodaļas līdzstrādnieki. 9. daļa: Pirmā palīdzība: 2015. gada starptautiskais konsenss par pirmās palīdzības zinātni ar ārstēšanas ieteikumiem. Reanimācija.

  Tā varētu būt smagas asiņošanas apturēšana, uzliekot žņaugu, iedodot cukuru diabēta slimniekam ar pazīmēm par pazeminātu cukura līmeni asinīs, ugunsgrēks, kad cilvēku ātri jāevakuē, izmantojot evakuācijas krēslu vai glābšanas matraci. 

  Tie ir gadu gaitā izstrādāti pirmās palīdzības produkti, un tagad mums ir arī uzlaboti defibrilatori, kurus cilvēki var izmantot, kad ir apstājusies sirdsdarbība, pirms ierodas neatliekamā palīdzība. Bieži vien pirmās minūtes ir vissvarīgākās dzīvības glābšanai nopietnu traumu un slimību gadījumā. Tas nozīmē, ka pirmās palīdzības produktam jābūt viegli un droši lietojamam, jo personai, kas to lieto, visbiežāk trūkst pieredzes un zināšanu neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanā. Pat ja jūs esat izgājis kardiopulmonārās reanimācijas (turpmāk tekstā KPR) un pirmās palīdzības kursus, zināšanas viegli aizmirstas, jo tās netiek regulāri izmantotas. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi regulāri (katru gadu) atkārtot KPR, pirmās palīdzības sniegšanas un ugunsdzēsības apmācības. To katrs var izdarīt pats, atkārtojot visus materiālus teksta un video formātā, bet jūs varat arī iziet kursus pie pedagoga. Tas varētu noderēt, lai atkārtotu svarīgas praktiskās apmācības un informāciju, kas citādi varētu tikt palaista garām.

   

   

  Noderīgi avoti, kur uzzināt vairāk par pirmās palīdzības un KPR sniegšanu, ir:

  Eiropas KPR padome ir organizācija Eiropā, kas izstrādā pašreizējās KPR izglītības programmas un pirmās palīdzības vadlīnijas sabiedrībai un veselības aprūpes speciālistiem. KPR padome veic arī pētījumus sirds apstāšanās jomā. KPR padomes tīmekļa vietnē ir jaunumi, informatīvie materiāli un mācību materiāli. Piemēram, ļoti augsti novērtēts ir tiešsaistes KPR kurss, kurā jūs varat iemācīties KPR un pirmās palīdzības pamatus, izmantojot izglītojošus vingrinājumus un kontroles jautājumus. Tiešsaistes kurss ir teorētisks, tāpēc ir ieteicamas praktiskās apmācības, jo ir svarīgi praktizēt KPR un pirmās palīdzības zināšanas.

  Eiropas Pētniecības Padome (turpmāk tekstā EPP padome) sadarbībā ar Amerikas Sirds asociāciju (turpmāk tekstā ASA) izstrādā savas vadlīnijas, kas arī ir lietderīgs informācijas avots. Ja vēlaties uzzināt vairāk par zinātniskajiem pētījumiem, kuru pamatā ir šīs vadlīnijas, EPP un ASA ir lieliski avoti.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska