•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Elpošanas aparāti

  Elpošanas ceļu obstrukcija var būt ļoti bīstama un dzīvībai bīstama. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi pēc iespējas ātrāk saņemt palīdzību. Kāda palīdzība ir nepieciešama, ir atkarīgs no situācijas smaguma. Daži medicīnas piederumi ir īpaši izstrādāti medicīnas profesionāļiem, un tos var atrast, piemēram, ātrās palīdzības automašīnās palīdzības sniegšanai pirms nonākšanas slimnīcā. Citus palīglīdzekļus var izmantot sabiedrība, un tos var uzglabāt kopā ar defibrilatoriem vai, piemēram, pirmās palīdzības aptieciņā. 

  Šeit, KPR-Palīdzības sadaļā, jūs atradīsiet daudz dažādu elpošanas palīglīdzekļu, lai glābtu dzīvību cilvēkiem, kuriem ir elpošanas vai sirds apstāšanās. Izmantojot šos palīglīdzekļus, jūs varat ātri un efektīvi sākt glābt tā cilvēka dzīvību, kurš nespēj elpot.

  KPR maskas

  Ja jums ir nepieciešams veikt KPR, ir lietderīgi, ja jums ir KPR maska. Mūsu klāstā, starp citām maskām, ir KPR maskas, kuras jūs varat piestiprināt pie atslēgu piekariņa. Ir arī KPR maskas, kuras var uzglabāt kopā ar defibrilatoriem. Izmantojot KPR masku, jums nav jājūt diskomforts, veicot insuflāciju KPR laikā. Tas gan jūs, gan arī slimnieku pasargās no slimībām un baktērijām. Mums ir arī sejas maskas, kas pasargā no pilienu infekcijas.

   

   

  Kabatas maskas

  Kabatas maskas ir vienkāršs palīglīdzeklis insuflācijas veikšanās laikā tiem, kuri nevēlas veikt elpināšanu, izmantojot metodi "no mutes mutē". Tās var izmantot gan pieredzējuši cilvēki, gan iesācēji. Kabatas maskas ir īpaši noderīgas tādēļ, ka slimnieka plaušās nonāk viss iepūstais gaiss, nevis daļa no tā. 

   

   

  Profesionāli elpošanas palīglīdzekļi izmantošanai neatliekamās palīdzības sniegšanā

  KPR-Palīdzība piedāvā ne tikai elpošanas palīglīdzekļus privātpersonām un darbavietām, kuras vēlas būt drošas elpošanas un sirds apstāšanās gadījumā. Mums ir arī plašs elpošanas palīglīdzekļu klāsts, ko izmantot neatliekamās palīdzības gadījumā. 

   

   

  Reanimatori un "The BAG II"

  Svarīgs elpošanas līdzeklis, ko izmanto veselības aprūpē un neatliekamās palīdzības sniegšanā, ir manuālais reanimators. Šeit, KPR-Palīdzības sadaļā, jūs atradīsiet ļoti kvalitatīvus Laerdal uzņēmuma reanimatorus. Pie mums tie ir dažādos izmēros pieaugušajiem, bērniem un zīdaiņiem, mums ir arī uzglabāšanas maisiņi un maskas. Turklāt mums ir visi nepieciešamie piederumi un nomaināmās daļas. 

  Papildus atkārtoti lietojamiem reanimatoriem, mums ir arī vienreizlietojamie reanimatori, tie abi ir no "Laerdal" uzņēmuma. Mūsu produktu klāstā atradīsiet "BAG II", kas ir tikpat augstas kvalitātes kā atkārtoti lietojamie reanimatori. Atšķirība ir tā, ka tas ir paredzēts vienreizējai lietošanai, un tāpēc nepastāv savstarpējas saindēšanās risks. 

   

   

  Silikona maskas elpošanas palīglīdzekļiem

  Katru gadu aptuveni 5000 cilvēku Zviedrijas slimnīcās cieš no sirds apstāšanās un apmēram 10 000 cilvēku ārpus tām: http://www.diva-portal.org/smash/get/diva2:945540/FULLTEXT02.pdf. Lai varētu veikt KPR ar reanimatoru un "The BAG II", ir nepieciešama pareizā veida silikona maska. Mūsu klāstā jūs atradīsiet visas nepieciešamās maskas. 

   

   

  "Laerdal" aspirācijas sistēma

  Lai ķermenim tiktu piegādāts skābeklis, vispirms jāpārliecinās, ka nekas nebloķē elpceļus. Ja izdalījumi, asinis vai vemšana bloķē elpceļus, tas apdraud pacienta dzīvību. KPR-Palīdzības sadaļā, starp citiem mūsu elpošanas līdzekļiem, jūs atradīsiet arī "Laerdal" aspirācijas sistēmas. Mums ir "Leardel" aspirācijas sistēma (turpmāk tekstā "LAS") "Serres" ar aspirācijas maisa sistēmu un LAS atkārtoti lietojamās sistēmas, kam nav nepieciešams papildu aprīkojums, tikai tīrīšana. Piedāvājumā ir arī visi nepieciešamie piederumi vajadzības gadījumā

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska