•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Elpošanas orgānu aizsardzība

  KPR maskas

  Ja ir ārkārtas situācija un jāveic KPR, KPR maska var būt ļoti noderīga. Lai varētu glābt dzīvības, jums jāatbrīvo elpceļi un jāuzdrošinās veikt elpināšanu. Tomēr daudzi var baidīties no slimā cilvēka baktērijām un tml. Tāpēc KPR maska var daudziem likt pārvarēt bailes, uzdrīkstēties veikt elpināšanu un tādējādi glābt dzīvības. 

  KPR maskas ir mazas un viegli uzglabājamas. Vienmēr nēsājot līdzi KPR maskas, uzglabājot tās neatliekamās palīdzības aptieciņā vai kopā ar defibrilatoru, tās vienmēr ir blakus. KPR maskas ir atsevišķas lietošanas materiāli, kas jāmaina pēc katras lietošanas reizes. Tādā veidā tās vienmēr saglabājas tīras un higiēniskas, un tajā pašā laikā slimības nevar izplatīties.

  Aizsargā gan dzīvības glābēju, gan slimnieku

  KPR maska pasargā ne tikai to, kuram draud sirds apstāšanās un vajadzīga elpināšana. Tā aizsargā arī tos, kas glābj dzīvību. Ir ļoti apsveicami, ja KPR maska tiek nēsāta līdzi katru dienu. Nekad nevar zināt, kad var rasties ārkārtas situācija.

  KPR-Palīdzības sadaļā jūs atradīsiet dažādas KPR maskas. Galvenais nav tas, kāds maskas veids tiek izmantots, galvenais ir izvēlēties masku, kas vienmēr ir pie rokas, lai tādējādi jūs pierastu to izmantot. Katru gadu Zviedrijā tiek konstatēti aptuveni 10 000 sirdsdarbības apstāšanās gadījumi: http://www.diva-portal.org/smash/get/diva2:1171162/FULLTEXT01.pdf. Tas nozīmē, ka ir daudzas reizes, kad ir jāizmanto KPR maskas, lai glābtu dzīvības ar elpināšanas palīdzību. 

  KPR-Palīdzības sadaļā ir uzņēmuma "Laerdal" ražotās KPR maskas, kas tiek iepakotas atsevišķi. Vienā iepakojumā ir 50 maskas. 

  Ja vēlaties būt pārliecināts, ka KPR maska vienmēr ir līdzi, tās ir pieejamas arī atslēgu gredzenu veidā. Tās aizņem ļoti maz vietas, un, ja ir piekarinātas pie atslēgu piekariņa, jūs vienmēr zināt, kur jums atrodas šīs maskas. Ja KPR maska ir pievienota pie atslēgu piekariņa, jūs varat būt pārliecināts, ka vienmēr esat gatavs glābt dzīvības drošā veidā.

   

   

  Aizsargājiet sevi no pilienu infekcijas ar KPR maskām

  KPR maskas neļauj slimnieka lūpām pieskarties dzīvības glābēja lūpām, kamēr tiek veikta elpināšana. Tādā veidā slimības vai baktērijas nevar izplatīties. Šī aizsardzība novērš arī ķermeņa šķidrumu pāreju no vienas personas uz otru. Tajā pašā laikā maskas ļauj efektīvi turpināt elpināšanu. 

  Šeit, KPR-Palīdzības sadaļā, jūs atradīsiet arī sejas maskas un vizierus. Tādā veidā jūs pasargāsiet sevi un citus no pilienu infekciju izplatīšanās. Tie neļaus izplatīt vīrusus citiem vai neļaus saslimt pašam. 

  KPR sejas maskas filtrē vismaz 95% no visām daļiņām. Tās ir īpaši lietderīgas, ja infekcijas izplatīšanās ir darba vietā, vai veselības aprūpes speciālistiem, kuri ir saskarē ar slimiem cilvēkiem. Tām ir nepieciešamais kvalifikācijas novērtējums, izmantošanai slimnīcās.

   

   

  Uzdrīkstieties glābt dzīvības ar KPR maskām

  Ikviens var ciest no sirds apstāšanās, un šāds cilvēks ir jāglābj ar sirds masāžu un elpināšanu. Ja KPR maskas ir paņemtas līdzi, tiek aizsargāts gan dzīvības glābējs, gan cietušais. Tāpēc mēs KPR-Palīdzības sadaļā iesakām vienmēr uzglabāt KPR maskas kopā ar defibrilatoru. Tad ir lielāka iespēja, ka vairāk cilvēku uzdrīkstēsies piedalīties dzīvības glābšanā, izmantojot elpināšanas metodi.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska