Defibrilatora baterijas ir regulāri jāmaina, lai nodrošinātu, ka tas vienmēr darbojas ārkārtas situācijās. Parasti baterijas kalpo vairākus gadus, bet, protams, tas ir atkarīgs no defibrilatora lietošanas biežuma. Temperatūra var ietekmēt arī akumulatora darbības laiku. Tādēļ defibrilatoru optimāli uzglabāt aptuveni 20 grādu temperatūrā. Defibrilatoriem parasti ir arī funkcija, kas brīdina, kad ir laiks nomainīt baterijas.
Paturiet prātā, ka dažādiem defibrilatoriem var būt nepieciešamas īpaša veida baterijas. Laba ideja ir arī turēt pa rokai papildu baterijas gadījumam, ja tās ir nekavējoties jānomaina.
Parasti ir vienkārši un intuitīvi nomainīt akumulatoru defibrilatorā. Akumulators vai akumulatori atrodas aizsargvāciņa iekšpusē, kas ir noņemts. Pēc tam vienkārši izņemiet akumulatoru un ievietojiet jaunu. Pēc izmaiņu veikšanas pārbaudiet, vai skaņas un/vai statusa simbols parāda, ka akumulators ir kārtībā.
Cerams, ka būs pietiekami daudz strāvas, lai izmantotu defibrilatoru, taču tas var būt sarežģīti; ka tas nenotiks lai to iedarbinātu vai piegādātu pietiekamu skaitu strāvu. Lielāko daļu laika defibrilators brīdina jau laikus un paliek jauda.
Tās var būt laba ideja. Akumulators, kas jums ir kā papildu akumulators, arī netiek izlādēts, kamēr tas nav ievietots defibrilatorā. Uzå parasti ir datums. akumulators rāda jaunāko laiku, kad tas ir jāuzstāda defibrilatorā, lai saglabātu ieteicamo garumu. Bieži vien tas notiek vairākus gadus uz priekšu.
Vecais akumulators tiek kārtots kā akumulatora uzlāde; åpārstrāde.
Defibrilatoros esošās baterijas ir litija baterijas, un tās parasti nav jāņem līdzi; pasažieru lidojuma på uzliesmojamības dēļ. Pirms ceļojuma så Ir svarīgi pārbaudīt ar aviokompāniju, vai tas ir pieejams. Katrai aviokompānijai var būt savi noteikumi.