•  Sertificēts partneris
  •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
  • Latvijas
  • Pusautomātiskais defibrilators

    Pusautomātiskie defibrilatori ir visizplatītākais veids uzņēmumiem, asociācijām un privātpersonām. Viņi diviå plašākai sabiedrībai pieejamie dažādie veidi ir pusautomātiskie un pilnībā automātiskie defibrilatori. Abi ir ļoti droši lietošanā, jo nav iespējams piegādāt strāvu kādam, kam tā nav vajadzīga, piemēram, ja sirdij jau ir normāls sirds ritms un defibrilators par to zina un pat tad, ja jūs kā lietotājs mēģināt nodrošināt šādu strāvu; tā nav. 

    Atšķirība starp pusautomātiskajiem un pilnībā automātiskajiem defibrilatoriem ir tāda, ka pusautomātiskie liek lietotājam nospiest pogu. trieciena poga, lai nosūtītu dzīvības glābšanas triecienu, savukārt pilnībā automātiskais variants nosūta triecienu, nevienam to nespiežot; trieciena poga.

    Neatkarīgi no izvēlētā varianta; Nav iespējams kādam iedot varu nekurienes vidū. Defibrilatori analizē sirds ritmu, un ar pusautomātisko versiju nekas nenotiek pat tad, ja nospiežat pogu. šoka pogu, ja defibrilators no sirds ritma analīzes rezultāta nenonāk pie secinājuma, ka tas palīdz. Tas pats ar pilnībā automātisko, ka tas nenodrošina strāvu, ja tas nav nepieciešams.

    Pusautomātiskā priekšrocība ir tāda, ka, ja ir ieteicama strāva, tad ; vai jūs kā lietotājs varat pirms nospiešanas brīdināt citus cilvēkus nepieskarties pacientam trieciena poga. Pastāv risks, ka, ja kāds pārvieto pacientu, kad tiek nosūtīta strāva, viņš izlaidīs strāvu caur sevi, nevis pacients to izlaidīs caur savu sirdi, kas ir pārtraukusi sūknēt asinis. Tas var būt bīstami veselam cilvēkam, un pacients nesaņem savu dzīvību glābjošo strāvu sirds ritma atjaunošanai. Pilnībā automātiski nosūta atbalstu pats, un lietotājs pēc tam var; nepārtrauciet šoku, ja kāds tajā pašā laikā pieskaras pacientam.

    FAQ

    Kas ir pusautomātiskais defibrilators?

    Pusautomātiskais defibrilators ir medicīnas ierīce, ko izmanto pēkšņa sirdsdarbības apstāšanās gadījumā, lai nodrošinātu elektriskās strāvas triecienu un atjaunotu normālu sirds ritmu. Lietotājam ir jāievēro ierīces balss un displeja norādījumi un jānospiež poga trieciena ievadīšanai, kas to atšķir no pilnībā automātiska defibrilatora, kas šoku nodrošina automātiski.

    Kā lietot pusautomātisko defibrilatoru?

    Lai izmantotu pusautomātisko defibrilatoru, veiciet šīs darbības:

    1. Pārliecinieties, ka pacients ir bezsamaņā un neelpo normāli.
    2. Labs darbs. defibrilatoru un izpildiet balss un displeja norādījumus.
    3. Savienojiet elektrodus (spilventiņus) ar pacienta krūtīm saskaņā ar instrukcijām.
    4. Defibrilators analizēs pacienta sirds ritmu un noteiks ja nepieciešams šoks.
    5. Ja ir ieteicams šoks, pārliecinieties, ka neviens nepieskaras pacientam, un spiediet šoka pogu, lai nodrošinātu šoku.
    6. Turpiniet ievērot defibrilatora norādījumus, tostarp, ja nepieciešams, veiciet kardiopulmonālo atdzīvināšanu (CPR).

    Vai ir nepieciešama īpaša apmācība pusautomātiskā defibrilatora lietošanai?

    Ieteicams apmeklēt kardiopulmonālās atdzīvināšanas (CPR) un defibrilatoru apmācību, lai varētu izmantot ieslēgtu pusautomātisko defibrilatoru. drošs un efektīvs veids. Tomēr šīs ierīces ir izstrādātas tā, lai tās būtu lietotājam draudzīgas un sniegtu skaidrus norādījumus pat cilvēkiem bez oficiālas apmācības. Ārkārtas situācijā rūpīgi ievērojiet AED norādījumus un rīkojieties atbilstoši saviem ieskatiem.

    SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska