•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • CasPeR the CPR dog

  €819ieskaitot PVN
  Pieejams
  Nav noliktavā
  .
  Nav noliktavā
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  CasPeR the CPR Dog ir inovatīvs un realistisks mācību manekens, kas ļauj dzīvnieku pirmās palīdzības apmācību suņu reanimācijā. Ideāls dzīvnieku pirmās palīdzības instruktoriem, lai mācītu muti uz snosēnu reanimāciju un krūšu kompresijas suņiem. Veterinārārstu izstrādāts lielākai realitātei, CasPeR ir ideāls mācību manekens klasē vai klīnikā.

  Priekšrocības un īpašības:

  Aizraujošs un lietotājam draudzīgs: CasPeR ir ar jau veidotu ķermeni atbilstošā pozīcijā veicot reanimāciju, kas atvieglo mācīšanos un praktisko treniņu.

  Realistiska anatomija: CasPeR anatomiskie detaļas, tostarp 

  ieslēdzams mēle, kustīga žoklis un nomaināmi elpceļi, rada autentisku mācību pieredzi.

  Higiēnisks un drošs: CasPeR ir aprīkots ar ekonomiskām vienreizējām aizsargplēvēm/gaisa spilventiņiem, kas samazina krustkontaminācijas risku starp skolēniem, un elpceļus var ātri un viegli nomainīt bez instrumentiem.

  Visaptverošas apmācības iespējas: CasPeR ietver visas nepieciešamās funkcijas, lai apgūtu pamatus suņu reanimācijā, ieskaitot pareizu roku novietojumu kompresijām, kompresijas dziļumu, elpceļu pārvaldību, augšstilba pulsa kontroli un atbilstošu ventilāciju.

  Bez lateksa: CasPeR ir bez lateksa, lai samazinātu kairinājumu un alerģiskās reakcijas, radot drošu un ērtu mācību vidi.

  Pielāgojama apmācība: CasPeR ļauj jums mācīt skolēnus klasē vai pat suņu īpašniekus klīnikā, padarot suņu reanimācijas zināšanu izplatīšanu vieglāku.

  Secinājums: CasPeR the CPR Dog ir vispopulārākais suņu reanimācijas mācību manekens tirgū, ko izmanto dzīvnieku pirmās palīdzības treneri un veterinārārsti visā pasaulē.

  Ar CasPeR jūs varat mācīties un praktizēties dzīvību glābjošā sirds un plaušu reanimācijā suņiem realistiskā un aizraujošā veidā. Ieguldiet CasPeR the CPR Dog manekena šodien un sagatavojieties glābt savu mīļoto mājdzīvnieka dzīvību.
  Preces kods:
  9023115

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska