•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Pirkt Choking Charlie

  Choking Charlie

  Choking Charlie ir lelle, kas ir īpaši izstrādāta Heimliha paņēmiena praktizēšanai https://journals.lww.com/joem/Citation/1977/03000/The_Heimlich_Maneuver__Prevention_of_Death_from.8.aspx, kas var glābt dzīvību, ja kādam kaut kas iestrēgst kaklā. Šīs zināšanas ir svarīgas un lieliski papildina KPR.

  SIRDSPALĪDZĪBA veikalā jūs varat atrast lelles Choking Charlie, kā arī mitrās salvetes, ar kurām to noslaucīt, lai nodrošinātu augstus higiēnas standartus.

  Glāb dzīvības elpceļu nosprostojuma gadījumā

  Izmantojot Choking Charlie, jūs varat apmācīt kā pareizi veikt triecienus uz muguras un grūdienus pakrūtē, kas glābs cilvēka dzīvību elpceļu nosprostojuma gadījumā Lellei ir reālistisks izskats, un tā ir tāda paša lieluma kā pieaugušais. Tas sastāv no rumpja, kuru ir viegli satvert. Ar reālistisku anatomiju ir vieglāk nodrošināt reālistisku treniņa sesiju.

  Choking Charlie ir lielisks rīks gan pasniedzējiem, gan kursu dalībniekiem. Instruktori var izmantot lelli, lai parādītu, kā glābt cilvēku, kam ir elpceļu nosprostojums. Kursu dalībnieki var izmantot lelli, lai praktizētos glābšanas paņēmiena veikšanā.

   

   

   

   

  Māci Heimliha paņēmienu ar Choking Charlie

  Ikviens var ciest no elpceļu aizsprostojuma, neatkarīgi no vecuma. Aizsprostojumi elpceļos bieži atgadās, un sliktākajā gadījumā var apdraudēt cilvēka dzīvību. Tāpēc ir svarīgi, lai tuvumā esošie zinātu, kā veikt Heimliha paņēmienu, lai varētu atbrīvot elpceļu no nosprostojuma izraisošo priekšmetu un glābt dzīvību.

  Choking Charlie ir lelle, kas imitē elpceļu nosprostojumu, kas jānovērš ar sitieniem uz muguras un Heimliha paņēmienu. Šo paņēmienu vajadzētu apgūt ikvienam - gan skolēniem, gan uzņēmuma darbiniekiem. Ar šo lelli jūs varat iemācīties, kā precīzi novietot rokas un cik liels spiediens jādod, lai panāktu pareizo efektu.

   

   

   

   

  Viegli tīrāms un transportējams

  Choking Charlie ir viegli kopt un tīrīt. Lai ērtai tīrīšanu, varat izmantot, piemēram, mitrās salvetes. SIRDSPALĪDZĪBA pārdod mitrās salvetes, kas ir īpaši paredzētas KPR lellēm. Tās dezinficē lelles un atbrīvo tās no baktērijām. Šādā veidā lelle vienmēr ir gatava lietošanai. Komplektā ir iekļauts arī maisiņš lelles uzglabāšanai un transportēšanai.

  Heimliha paņēmiens ir kustība, kas palīdz izņemt trahejā iestrēgušos priekšmetus, kas rada aizsprostojumu. Cilvēks, kas cieš no elpceļu nosprostojuma nevar paelpot, tāpēc viņam ir nepieciešama ātra palīdzība. Šo metodi var ātri iemācīt un apmācīt. Apmācība ar lelli Choking Charlie ir svarīga. Jau iepriekš praktizējot šo paņēmienu, vairāk cilvēku jutīsies gatavi to izmantot ārkārtas situācijās. Ar pareizām zināšanām ir vieglāk rīkoties pareizi un ātri. Ir svarīgi mācīt, ka Heimliha paņēmiens glābj dzīvības, un ka to ir svarīgi veikt. 

  Ar Choking Charlie tiek izmantotas mazas bumbiņas, kas imitē ēdienu, kas iestrēdzis lelles trahejā. Šādā veidā persona, kas trenējas ar lelli, zina, kad piemēro pareizo spiedienu, jo ēdiens izlido no trahejas. Mācīties ar KPR elpceļu nosprostojuma lelli ir ļoti svarīgs veids, kā iemācīties glābt dzīvības.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska