•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Resusci Baby

  Sirdsdarbības apstāšanās mazam bērnam ir samērā reta, tomēr tādi ir apmēram 200 gadījumi gadā. Visbiežākais iemesls ir slīkšana vai smakšana, piemēram, kad kaut kas iesprūst rīklē. Tāpēc gan vecākiem, gan veselības aprūpes un bērnu aprūpes iestāžu darbiniekiem ir svarīgi zināt, kā veikt PMP bērniem. Tāpēc Resusci Baby ir ieguldījums, kas nodrošina drošību un vērtīgas prasmes mūža garumā. Jūs nekad nezināt, kad - vai - sirdsdarbības apstāšanās pēkšņi var ietekmēt jūsu bērnu vai kādu citu bērnu. Nodrošiniet to, ka jums ir nepieciešamās prasmes, lai tiktu galā jebkurā situācijā un tādējādi palielinātu dzīvības glābšanas iespēju.

  Izmantojot Resusci Baby, jūs varat pārliecināties, ka esat iemācījies un saglabājis šīs kritiskās prasmes. Zīdaiņu sirds un plaušu reanimācija: Resusci Baby ir reālistisks sirds un plaušu reanimācijas manekens, kas īpaši paredzēts PMP treniņiem zīdaiņiem pirmā dzīves gada laikā. Sirds un plaušu atdzīvināšanas metodes jāveic atšķirīgi atkarībā no cilvēka vecuma, tas nozīmē, ka zīdaiņiem nevajadzētu lietot tādas pašas metodes kā vecāku bērnu un pieaugušo reanimācijai. Vispārīgi runājot, atšķirības ir šādas:

  Jums jāpārbauda, vai gaiss sasniedz plaušas ar 5 mākslīgajām elpināšanām 1,5 sekunžu intervālos. Ja zīdainim šajā gadījumā parādās dzīvības pazīmes, jums jāturpina elpināšana, izmantojot metodi no mutes mutē. Krūškurvja kompresijai, ko veicat zīdaiņiem, jābūt nedaudz maigākai nekā pieaugušajiem, jo krūškurvja plāksni nedrīkst virzīt dziļāk par apm. četriem cm. Tas ir tādēļ, ka bērnu ķermeņi nav tik izturīgi un tāpēc, izmantojot lielāku spiedienu, viņus var ievainot. Krūškurvja kompresija, ko veicat zīdaiņiem, jāveic nedaudz ātrāk nekā pieaugušajiem. Bērniem jums vajadzētu veikt masāžu vismaz reizi sekundē - vismaz 120 reizes minūtē. Reālistisks PMP manekens: Iegādājoties Resusci Baby manekenu, jūs iegūstat produktu, ar ko varat radīt pēc iespējas reālistiskākas situācijas. Piemēram, ir iespējams pielāgot krūškurvja kompresiju esošajiem ieteikumiem (4 cm), ar sensora palīdzību precīzi noregulēt pirkstu novietojumu un saņemt lieliskas atsauksmes, izmantojot uzlabotu mērīšanas sistēmu. Tiem, kas vēlas zināšanas apgūt pilnībā, mēs iesakām manekenu papildināt ar dažiem elektroniskajiem ceļvežiem - SimPad PLUS SkillR IE vai mūsu jauno prasmju rokasgrāmatu. Šis aprīkojums paaugstina apmācību kvalitāti, nodrošinot piekļuvi tūlītējai atgriezeniskai saitei, datu glabāšanai un veiktspējas mērīšanai. Tādā veidā jūs varat novērtēt un pielāgot apmācības, vienlaikus sekojot līdzi individuālajiem uzlabojumiem.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska