•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Drudža termometrs

  Ja vēlaties ieguldīt patiešām augstas kvalitātes pirmās palīdzības materiālos, nedrīkst palaist garām drudža termometra iegādi. Drudža termometrs var daudz pateikt par slimā cilvēka stāvokli neatkarīgi no tā, vai tas ir pieaugušais vai bērns, kurš jūtas slims. Drudža termometram jābūt pieejamam visās vietās, kur cilvēki atrodas ikdienā, darbā un jebkurā mājsaimniecībā. Drudža termometrs nav pārāk dārgs, un tas vienmēr ir labs ieguldījums.

  Drudža termometrs ar infrasarkano staru tehnoloģiju

  Drudža termometra iegāde ir svarīga, lai jūs varētu ātri uzzināt, kāds ir pacienta stāvoklis un sekot līdzi drudža attīstības gaitai jebkurā diennakts stundā. Ja Jums ir ilgstošs drudzis, kas nepāriet, vai patiešām paaugstināta temperatūra, iespējams, jums būs jāmeklē medicīniskā palīdzība, tas attiecas gan uz bērniem, gan pieaugušajiem. Izmantojot drudža termometru mājās, kļūs vieglāk regulāri pārbaudīt ķermeņa temperatūru.

  Izmantojot mūsu, KPR, palīdzību, jūs varat iegādāties drudža termometru, kas izmanto infrasarkano staru tehnoloģiju. Tādā veidā jūs varat pārbaudīt cilvēka temperatūru, nepieskaroties pašam cilvēkam. Drudža termometru var izmantot, novietojot to pieres priekšā, un tas katru reizi uzrāda ticamu rezultātu. Drudža termometrs, kas izmanto infrasarkano staru tehnoloģiju, ir īpaši noderīgs vīrusu plosīšanās laikā, jo infekcijas pārnešanas risks ir ļoti mazs. Šāda veida drudža termometru ir viegli lietot visiem cilvēkiem, neatkarīgi no vecuma. Atcerieties, ka termometrs vienmēr ir jums blakus, vietā, kur visi zina, kur tas atrodas. Tādēļ to var viegli izņemt laukā, ja kāds jūtas slims.

   

   

  Izmēriet ķermeņa temperatūru un veselību

  Pēdējo 150 gadu laikā ķermeņa temperatūras mērīšana ir bijis viens no svarīgākajiem veselības aprūpes paņēmieniem, lai noteiktu cilvēku veselību. Temperatūra daudz atklāj par to, kā jūtas cilvēka ķermenis un reaģē uz dažādiem ārstēšanas veidiem. Cilvēkiem var būt atšķirīga normāla ķermeņa temperatūra, bet vidēji temperatūra ir aptuveni 37 grādi. Tāpēc parasti tiek pieņemts, ka ķermenim ir drudzis, ja temperatūra ir sākot no 38 grādiem: https://www.vardhandboken.se/undersokning-och-provtagning/tämpmatning/ matmetoder/. Tas, kas var ietekmēt ķermeņa temperatūru, ir ne tikai drudzis, bet arī ĶMI, vecums, diennakts laiks, dažādas aktivitātes, medikamenti un kādas iekārtas jūs izmantojat.

  Uz ķermeņa ir dažādas vietas, kur var izmērīt temperatūru. Starp visām zināmajām temperatūru var mērīt arī auss kanālā, iekšķīgi vai taisnajā zarnā. Mērīšana taisnajā zarnā bieži tiek ieteikta kā drošākā mērīšanas metode. Tomēr tas nav tik ātri, viegli un higiēniski, kā veikt mērījumus ar infrasarkano staru tehnoloģiju. Dažādas ķermeņa vietas var būt atšķirīgi piemērotas temperatūras mērīšanai, atkarībā no vecuma un tā, kurš mēra temperatūru.

   

   

  Drudža termometra piederumi

  Drudža termometri parasti darbojas ar baterijām, un tos piegādā kopā ar termometru. Tādā veidā jums nav jāuztraucas par termometra uzlādi. Kaut arī infrasarkanā drudža termometrs nepieskaras pacienta ķermenim, tomēr ieteicams to regulāri noslaucīt, vēlams pēc katras lietošanas reizes, ja gaisā var būt infekcija. Infrasarkanā drudža termometrs ir daudz higiēniskāks un drošāks nekā termometrs, kas jums jāievieto padusē vai mutē, piemēram, lai mērītu ķermeņa temperatūru.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska