•  Sertificēts partneris
 •  Piegāde 4-6 d. d.
Rādīt PVN:
 • Latvijas
 • Yonker YK-BPW1 asinsspiediena mērītājs

  klienta vērtējumi:
  €28ieskaitot PVN
  Pieejams
  Nav pieejams
  .
  Nav pieejams
  Preces atgādinājums

  Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk un mēs Jūs informēsim, kad prece būs pieejama

  Preces Apraksts:

  Vienkāršs un ļoti uzticams asinsspiediena mērītājs, kas izstrādāts gan medicīniskai, gan personīgai lietošanai. Ar automātisko bloķēšanu un lielu, skaidru 33,8 x 29 mm displeju šī ierīce ir lieliski piemērota ikvienam, kurš par prioritāti uzskata vienkāršu ierīču izmantošanu. Mērījums tiek veikts ātri, un mērījumu ir viegli nolasīt.

  Vai vēlaties kopā ar kādu dalīt vienu un to pašu asinsspiediena mērītāju? Tad šis asinsspiediena mērītājs ir ideāls; atmiņas funkcijā ir vieta divu cilvēku personas datiem, lai jūs varētu viegli redzēt otra iepriekšējos mērījumus.

   

  Viegli izmantot

  Piestipriniet asinsspiediena mērītāju ap plaukstas locītavu un aktivizējiet to, nospiežot lielo un skaidro pogu. Tiklīdz tas piepūtīsies, tas ir gatavs lietošanai. Pēc tam jūs redzēsit mērījumus, kas tiks parādīti tieši displejā.

  Mērījumiem tiek izmantotas četras dažādas krāsas, tāpēc varēsit skaidri nolasīt, vai jūsu vērtības ir normālas vai nav. 

  Ierīce atbalsta arī tā sauktās IHB (neregulāra sirdsdarbību) noteikšanu, un, ja izrādās, ka lietotājam tāda ir, tas tiek parādīts tieši displejā.

   

  Viedās atmiņas funkcija

  Atmiņas funkcijā ir vieta 2 x 99 mērījumiem. Tas nozīmē, ka divi cilvēki var saglabāt līdz 99 mērījumiem katrs un tos apskatīt, novērot tendences utt.

   

  Augsta precizitāte un uzticamība

  Šis asinsspiediena mērītājs ir paredzēts lietošanai ar visaugstāko precizitāti. YK-BPW1 izmanto veselības aprūpes speciālisti, un izmērīto mērījumu uzticamība ir augsta.

   

  Regulējama sprādze lielākam komfortam

  Regulējamā sprādze piepildās ar gaisu ap visu plaukstas locītavu, tāpēc tas ir ērtāks nekā daudzi citi tirgū esošie asinsspiediena mērītāji. Tas nav jāpiepūš, bet tas automātiski piepildās ar gaisu.

   

  1 gada garantija

  Yonker visiem saviem produktiem vienmēr piedāvā viena gada garantiju. Tāpēc varat būt droši, ka iegādājaties augstas kvalitātes produktu.

  Asinsspiediena mērītājs izmanto 2 gab. AAA baterijas (komplektā). Ja ierīci atstāj bez uzraudzības, tā pēc kāda laika automātiski izslēgsies, lai taupītu bateriju enerģiju.
  Preces kods:
  YK-BPW1

  Vidējais vērtējums 4.5/5 balstoties uz 2 atsauksmēm.
  SvenskaSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska