Šeit mēs piedāvājam elektrodus vairumam tirgū pieejamo defibrilatoru modeļu. Mēs iesakām, lai jums vienmēr būtu pieejams rezerves elektrodu pāris. Tas palīdzēs izvairīties no situācijas, kad defibrilators nedarbojas.
Defibrilatoru elektrodi ir regulāri jāmaina. Tas ir tāpēc, ka elektrodi ir pārklāti ar želeju, kas nodrošina to saskari ar ādu, kas savukārt ļauj defibrilatoram dot triecienus un analizēt sirds ritmu. Gels laika gaitā izžūst, un tad elektrods vairs nav lietojams. Uz iepakojuma ir norādīts derīguma termiņš, un defibrilatori var arī sniegt dažādus brīdinājumus, kad ir pienācis laiks nomainīt elektrodus.
Tas ir atkarīgs noå kāds tev ir elektrokardiostimulators. Dažreiz pēdējais derīguma termiņš ir ieslēgts; elektrods iepakojumam un dažreiz defibrilators brīdina ar skaņu un/vai simbolu.
Tas ir atkarīgs noå kāds sirds iedarbinātājs, tas parasti ir viegli. Lai noņemtu vecos elektrodus, tiek izvilkts savienotājs vai kasete, un tā vietā tiek pievienoti jauni elektrodi.
Defibrilators var kļūt nelietojams. Ja elektrodi neder, tas nevar analizēt sirds ritmu vai tas var būt sāpīgs. ka dzīvības glābšanas strāva netiek pareizi novadīta caur sirdi, bet gan virspusēji un tā vietā rodas apdegumi.
Vecie elektrodi ir sakārtoti kā elektronika vietnēå å
Var būt labi, ja jums ir pāris papildu elektrodi, ja tie nedarbojas vai jums ir jāizmanto vairāki, pirms varat pasūtīt jaunus. Tomēr padomājiet par ka elektrodi laika gaitā kļūst nelietojami ä pat tad, ja tos neizmanto.